Гості на фінал-2016

Матеріал з Studrespublika
Перейти до: навігація, пошук

Аваков - лист - 256-16-27 приемная - вх 26573 від 04/08 Департамент кадрового забезпечення 256-10-89 - виконавець Романець Володимир Іванович 254-75-58
Белоцерковець - лист, може щось поможе (рахунок)
Березенко - лист, мило Berezenko.Serhii@rada.gov.ua - 255-24-00
Березюк - лист - мило Bereziuk.Oleh@rada.gov.ua - 55-26-34 (приймальня) - 255-36-50 (помічник) - 255-26-33
Бойко - лист - мило Boiko.Olena@rada.gov.ua - 255-39-26 (помічник) - 255-31-30
Бонь - факс 0512-37-01-42, тел 0512-37-01-36 - Руслан Владимирович 0512-56-34-14 - Дмитриев Николай, потрібна програма
Бриченко - лист - 255-38-70 - 255-20-73 помощник
Бурбак - мило Burbak.Maksym@rada.gov.ua - 255-26-64 тел - 255-37-18 (приймальня) - 255-20-98 (помічник), Вт + телек
Вадатурський - лист - 255-37-46, в Пн можна подзвонити
Ващенко Костянтин - лист - 279-59-90
Вілкул - лист, ТРЕБА ВІДНЕСТИ, мило - 255-37-01 почта Vilkul.Oleksandr@rada.gov.ua - передали програму перебування.
Гаврилишин Богдан Дмитрович +380-44-289-13-36, книжки
Галасюк - лист - мило Halasiuk.Viktor@rada.gov.ua - 255-29-64 (помічник) - 255-35-95 (приймальня) - 255-28-51
Гриневич - лист
Гринів - лист - мило Hryniv.Ihor@rada.gov.ua - 255-38-64 (приймальня) - 255-25-86 (помічник) - 255-38-79
Гройсман Володимир Борисович - лист - вих 899 від 03/08 - Деп гум політики 256-72-49 - 29333/0/1-16
Дерев'янко - лист - 255-34-81
Жданов - лист - 2891264 - Департамент молодіжної політики - вх. 10914/12-16 03/08/2016 - БЄЛЯЄВА Ірина Іванівна - 289-01-50 - 16-17/08/2016 - з приводу участі міністра
Єфімов Максим Вікторович - лист, мило - вих 895 від 02/08 - 255-27-11 - Yefimov.Maksym@rada.gov.ua - зв
Жолобецький - лист,(044) 255-38-06 - зв с пн
Ільюк - лист - 255-34-87
Кінах - факс
Ков-к - лист - мило vitalii.kovalchuk@apu.gov.ua
Козир - лист - 255-34-44 не дзвонити!!!
Королевская Наталія Юріївна - лист, мило - вих 885 від 01/08 - 255-45-09 - Korolevska.Nataliia@rada.gov.ua - зв, 15го
Корнацький - лист, 255-21-03
Кремінь - лист - 255-38-12 - 255-33-69 помощник
Кривенко - лист - відправлено НА МИЛО kryvenko.viktor@rada.gov.ua - 255-46-05
Кучма - лист, мило
Ларін - лист - 255-35-61
Лівік - лист, Тел: (044) 255-26-79, Тел: (044) 255-29-69 (помічник)
Лутковська Валерія Володимирівна - лист - вих 896 від 02/08 - 226-31-90 Чаплига Михайло В'ячеславович - 253-95-69 - вх 2250-16 від 03/08 зв
Луценко Ю.- лист - мило Lutsenko.Ihor@rada.gov.ua - 255-35-63
Ляшко - лист - відправлено на мило liashko.oleh@rada.gov.ua (255-20-91 - фракція, приймальня) - 255-38-78 канцелярія - 255-27-48 приймальня
Макар'ян - лист, мило - відправлено НА МИЛО makarian.david@rada.gov.ua
Мамчур - лист - 255-34-01
МВС - Мик. обл. - факс
Мороз - лист, дав книжки
Москаленко - лист - 255-36-70 (помічник) - 255-31-80
Мураєв Євгеній - лист - вих 894 від 02/08 - 255-48-14 - Muraiev.Yevhenii@rada.gov.ua - зв, хз
Ніщук - лист, може буде вітання
Новинський - лист - 255-42-12
НХ: Гран, Маз
Очаковская РДА - факс отправлен 05154-30058 - Самоуков Сергій Вікторович (в отпуске) тел 05154-30060 - відділ освіти 05154-22529 Чумак Валерія Сергіївна osvita@i.ua - заступник з освіти Шевелева Зоя Антонівна - Зелинько Анжела Анатоліївна 05154-30772
Палатний - лист, мило
Парубій Андрій - лист - вих 900 від 03/08, 255-27-28, на Палатного, ЧО в отпуске, 255-32-99 - Юрий Анатольевич (письмо-приветствие от ВР) - пример у О.Черной на компе, есть лист
Пацкан - лист - 255-42-20, зв. - 26го, сб. подарки, может будет 26го не дзвонити!!!
Порошенко, През - лист вих 898 від 03/08 - 255-70-42 канц - 255-74-52, на департ. гуманіт. політики 439/39349-01 255-78-10 (255-78-33 довідкова) - Боряк Олександр Петрович 255-64-94 (набрати після обіду 16/08 - зорієнтує, на кого розписаний)
Рабінович Вадим Зіновійович- лист - 255-40-44 - зв с пн
Савка - набрать, лист
Сисоєнко - лист - 255-95-91
Супрун - мей бі, сб. подарки
Тимошенко - мило, віднесли
Толстоухов - мило
Хомутиннік - лист - 255-27-59
Чорноморська сільрада - факс
Шахов - лист, мило - Заступник Голови Ради - Птіцина Наталія Іванівна - (066) 405-37-75 - зв
Шевляк - набрать
Яц - мило
Ярема - лист - см. Жданов